Los Colibries Del Valle
| Wi-Fi | Gratis parkering | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Barnsängar | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i villan Los Colibries Del Valle Valle Hermoso kan du besöka El Chorrito, som ligger cirka 4 km bort.
Denna villa ligger inom 10 minuter med bil från Paseo de los Patos, och Cascada De Los Helechos ligger ungefär 15 minuters bilresa bort.
Villan har också utsikt över trädgården. Boendet inkluderar ett badrum med en dusch.
Gästerna kan äta i ett minikök och utnyttja matplats som finns i den här villan. Det finns också kylskåp, ugn och glas i köket. Nono Chichin erbjuder argentinska rätter och är en av de restauranger som ligger cirka 1 km bort.
- Flygplatser
- Cordoba Flygplats53 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Matbord
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Los Colibries Del Valle?
Ja, villan Los Colibries Del Valle erbjuder Wi-Fi. - ❓
Erbjuder villan Los Colibries Del Valle ett kök?
Villan Los Colibries Del Valle har ett minikök med kylskåp, ugn och glas. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Los Colibries Del Valle?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i villan Los Colibries Del Valle. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Valle Hermosos viktigaste landmärken, inklusive Cascada De Los Helechos (2 km), Casino La Falda (3 km) och Cerro la Banderita, som finns inom 10 minuters bilresa.